DAR Z PŘÍRODY - Detoxikace a očista organismu NEERA detox

NEERA detox – jedinečná přírodní detoxikace organismu

Cítíte se unavení, bez energie, trápí Vás různé bolesti a neduhy, ale lékař na nic nepřišel? Zkuste přírodu a její dary. Našimi hlavními produkty jsou detoxikační kúra NEERA a Calm Magnesium - vysoce vstřebatelný hořčík.

  • V Nových Bohnicích 820/29
  • Praha 8 - Bohnice
  • 181 00
  • Přízemí domu na rohu ulice Před Ústavem a V Nových Bohnicích v rezidenční oblasti Bohnic.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

NEERA Detox – kúra pro očistu organismu

Ukládání odpadních látek, jedů a hlenu v našem organismu vede ke střádání únavy, bolesti a oslabování imunitního systému. Proto bychom měli v pravidelných intervalech podstoupit očistu organismu, jež nám dodá energii a povzbudí metabolismus. Detoxikační kúra NEERA Detox s obsahem čistých stromových sirupů je přesně to, co vaše tělo potřebuje pro optimální zdraví. Její produkty neobsahují žádné umělé přídavky, barviva nebo konzervanty.

Jak na detoxikaci organismu?

Očista organismu NEERA detox je jednoduchá a může být různě dlouhá podle nutnosti. Jejím základem je vynechání pevné stravy, místo které pijete jen speciální nápoj NEERA, čistou vodu, čaj Triphala, slabé bylinkové čaje a slanou vodu. Směs javorového a čtyř druhů palmových sirupů v nápoji NEERA obsahuje dostatek minerálů a stopových prvků, které bude vaše tělo během dietního programu potřebovat.

Účinky NEERA detox kúry

Detoxikační kúra NEERA díky odplavení nahromaděných toxinů očistí váš organismus a obnoví jeho harmonii. Pocítíte příliv čerstvé energie a zlepší se vám funkce čisticích orgánů. Kúra vede také k vyčištění pleti a posílení vlasů i nehtů. V neposlední řadě se také zbavíte nadbytečných tukových polštářků.

Calm Magnesium – zdraví díky hořčíku

I když je očista organismu klíčovou nutností pro nastartování těla, není jedinou cestou k pevnému zdraví. Abychom mohli efektivně využívat svou energii a zároveň dali svalům správnou relaxaci, potřebujeme dostatek hořčíku. Tento minerál je pro tělo životně důležitý, neboť pomáhá správně fungovat svalům i nervům, udržuje stálý srdeční rytmus a podporuje zdravý imunitní systém. Výživové doplňky z produktové řady Calm Magnesium jsou přírodním zdrojem hořčíku, jež se snadno vstřebává a posiluje tělo.

Dary z přírody pro zdraví i krásu

Všechny nabízené produkty v našem e-shopu jsou čistě přírodní výrobky, které přispívají k očistě organismu a upevnění psychické i energetické rovnováhy. Náš zkušený tým odborníků vám vždy rád poradí nejen s výběrem správného výrobku pro vás, ale také v oblasti zdravého životního stylu, výživy a osobního rozvoje. Stačí jen začít a výsledná proměna vás překvapí stejně jako vaše okolí.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Po předchozí telefonické domluvě!

Novinky

  • 24.6.2015

    Vytvořili jsme zdarma sedmidílný seriál, kde se můžete dozvědět mnoho zajímavých věcí o detoxikaci: http://darzprirody.pages.ontraport.net/neera-serial

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.